1.Bölge İstanbul Optisyen-Gözlükçüler Odası Başkan Adayı


Optisyen Ayhan DEMİRCAN

NEDEN ADAYIM ?

NEDEN ADAYIM?

Buyrun Sektörümüzü Beraber Yönetelim.

Daha önceki platformlarda ‘’Bizleri yönetebileceğine inandığımız dürüst ve sicili temiz, kişisel kavgalardan uzak olan meslektaşlarımızı seçimlerde destekleyeceğimizi ‘’ beyan etmiştik.

An itibariyle görmekteyiz ki meslektaşlarımız değişim taraftarı olmakla beraber, umut ışığı olarak yeni yöneticiler yeni kadrolar arzu etmektedir.

Nitekim mevcut yöneticiler ve denenmiş isimler dışında yönetici adayları ve yönetim kadroları da aday olmamıştır. O halde elimizi taşın altına koyma zamanı gelmiştir!

Bizlerde meslektaşlarımız gibi düşünmekteyiz.

Yıllardır birikmiş, aşılmayı bekleyen sorunlarımızdan hepimiz şikayetçiyiz. Şimdiye kadar sektör temsilcilerimizin de ne kadar başarılı olup olmadıkları hepimizce bilinmekte.

Bu konuda üzerimize düşen ne varsa yapmaya hazır olduğumuzu, dürüstlük ve şeffaflık ilkesini benimseyerek İstanbul Optisyen-Gözlükçüler Odası Başkanlığına talip olduğumu açıklamak isterim.

Amacım sektöre yeniden ivme kazandırmak üzere,  ortak akılla örnek bir oda yönetimi oluşturmaktır. Bu Oda  yönetimi üye meslektaşlarımızla birlikte mücadele etmeyi organize olmayı ve başarmayı amaçlamaktadır.

BENDE VARIM diyen her meslektaşımla bir araya gelerek bu sektörü en güzel şekilde yönetmeye aday olduğumu bildirir saygılarımı sunarım.

Bunu Paylaş