1.Bölge İstanbul Optisyen-Gözlükçüler Odası Başkan Adayı


Optisyen Ayhan DEMİRCAN

Düzenli Meslek İçi Eğitimleri Artacak

Bildiğiniz üzere mesleğimiz sağlık mesleği olmakla beraber içerisinde ticaride barındıran bir meslek. Yaptığımız iş sağlık işi olmasına rağmen aynı zamanda vergi mükellefi esnaflarız.

Hepimiz gündelik iş hayatımızda değişen ticaret şartlarına ve teknolojiye ayak uydurmaya mecburuz.

Hâl böyle olunca bu güne kadar mesleğimizde yapılmamış bir meslek eğitimini düzenli olarak almamız ve kendimizi güncellememiz gerekmektedir. Ama bu eğitim sadece bir defalığına yapılan bir eğitim olmamalı.

Düzenli eğitim verilebilecek bir dersliğimiz ve profesyonel eğitim alacağımız hocalarımız olacak. Sürekli eğitim merkezi gibi bu dersliğimize gelen meslektaşlarımız hocalarımızın sunduğu hem ticari hem sağlık hemde optik sektörüne özel ürünlerin ayrıntılı derslerini alabilecek.

Böylece bütün meslektaşlarımız hem kendilerini güncellemiş olacaklar, hem yeni şeyler öğrenmiş olacaklar.

En güzel yanıysa işin ticari boyutunu öğrenmekte zorlanan optisyen adayları ve yeni mezun meslektaşlarımıza katkısı olacak. Okulları süresince mesleğin müesseselerimiz içerisinde ki ticari boyutunu bu eğitim merkezinde öğrenebilecekler.

Ayrıca satış teknikleri ve ikna yöntemleri, beden dili gibi çok sayıda farklı kategorilerde bulunan eğitimleri meslektaşlarımıza ücretsiz sunarak eğitim kalitemizi bir basamak daha artırmayı planlamaktayız.

Eğitimlerle İlgili Ayrıntılı Bilgi İlerleyen Günlerde Tarafımca Açıklanacaktır

 

Bunu Paylaş